Babcock Wanson na dłużej z GieKSą

27.03.2019 14:59

Cieszymy się na kontynuowanie współpracy z Babcock Wanson.

Firma Babcock Wanson oferuje kompletny asortyment produktów dla Waszej kotłowni: kotły parowe, kotły na oleje termalne, szybkie wytwornice pary, oraz kotły grzewcze. Oferujemy także dopalacze termiczne do redukcji emisji lotnych związków organicznych (LZO), które są również stosowane do usuwania przykrych zapachów. Oprócz tego w programie produkcji posiadamy urządzenia do uzdatniania wody lub ogrzewania powietrza. Pomożemy Państwu zoptymalizować Waszą produkcję energii za pomocą produktów wysokiej jakości i skutecznego serwisu. Więcej na stronie babcock-wanson.pl.

- To już trzeci rok, w którym zdecydowaliśmy się wspierać GKS Katowice. Mając nadzieję, na kontynuację dotychczasowej dobrej współpracy przy promowaniu naszej firmy w klubie biznesu jak i poza nim, chcielibyśmy w tym roku również uczestniczyć w akcji „wszystkie ręce na pokład” i pokazać, że Babcock Wanson wspiera drużynę w tym trudnym dla klubu okresie – mówi Artur Sznura, Dyrektor Zarządzający Babcock Wanson.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie i wsparcie, którym ponownie nas obdarzono. Ze swojej strony chciałbym zagwarantować, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by kolejny rok współpracy przyniósł jeszcze więcej korzyści i głęboko wierzę, że wspólnie będziemy odnosić sukcesy, nie tylko te związane z biznesem - mówi Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GKS-u Katowice.  

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy