Akcja GKS-u Katowice: Nakaz gry w piłkę

01.09.2015 15:29

Autor: red.

Nie bądź leniem! Graj razem z nami! W Katowicach rusza kampania pod hasłem „Nakaz gry w piłkę”. GKS, wspólnie z Urzędem Miasta Katowice, zachęcają dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na wrzesień zaplanowaliśmy szereg akcji mających na celu promowanie zdrowego trybu życia i sympatii do piłki nożnej. Chcemy w ten sposób zmobilizować młodzież do uprawiania sportu. Nakazy gry w piłkę obowiązuje w całym mieście! Piłkarze i piłkarki GKS-u Katowice osobiście zachęcali mieszkańców Katowic do gry w piłkę.

Co przygotowaliśmy na najbliższe tygodnie?

- „Gimnazja z GieKSą”. W ramach tej akcji gimnazjaliści zyskają szansę na cykliczne treningi pod okiem przedstawicieli GKS-u Katowice. Szkoły będą budowały swoje reprezentacje, które na koniec spotkają się w turnieju finałowym. Dwie najlepsze drużyny zagrają na płycie głównej stadionu przy Bukowej.
- „Lekcja WF-u”. Uczniowie szkół podstawowych z klas 4-6 – zamiast tradycyjnej lekcji Wychowania Fizycznego – będą mogli wziąć udział w treningu z piłkarzami i trenerami GKS-u.
- „Piłkarska Olimpiada Przedszkolaków”. Już 20 września na Bukowej odbędzie się impreza skierowana do przedszkolaków. Przygotujemy dla nich możliwość udziału w konkurencjach sportowych, liczne konkursy i animacje.
- Przez cały wrzesień trwać będą nabory chłopców i dziewczynek do Akademii Piłkarskiej Młoda GieKSa.


Gdzie będzie nas jeszcze spotkać we wrześniu?

- Piłkarski Cross przy Bukowej. Bieg organizowany przez Akademię Piłkarską Młoda GieKSa odbędzie się 12 września o godz. 10. Start i meta przy zlokalizowane są na stadionie GKS-u. Przygotowane zostaną trasy dla dorosłych i młodszych biegaczy. Wszelkie szczegóły na www.mloda-gieksa.pl.
- Silesia Football Cup. To będzie już piąta edycja turnieju drużyn juniorskich organizowanego przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK1964”. Impreza odbędzie się 12 września.
- Piknik Olimpijski. Urząd Miasta Katowice wspólnie z Komitetem Olimpijskim organizuje 19 września przed Spodkiem olimpijskie pożegnanie lata. Będzie to prawdziwe święto sportu, połączone z areną rozgrywek i gier. GKS będzie na nim obecny.
- Jarmark Jesienny na 150-lecie Katowice. Jedna z imprez organizowanych z okazji urodzin Miasta Katowice odbędzie się w dniach 18-19 września. Nie może na niej zabraknąć piłkarzy GieKSy.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy