Dwukrotnie ratuje nas Kudła. Najpierw przerzuca główkę nad poprzeczką, a później łapie uderzenie z kilku metrów.

Faul Kozubala, 25 metrów do bramki Kudły.

Bergier w polu karnym, ale powstrzymany przez rywala.

Znów groźnie w naszym polu karnym. Rywal na spalonym.

Wróbel za Wolskiego.

Zatrzymujemy kolejne uderzenia rywala.

Akcja GKS-u. Błąd podawał w polu karnym do Shibaty, ale wcześniej do piłki dopadł obrońca gospodarzy.

Gol dla gospodarzy. Strzelcem Nowakowski.

Ratuje nas poprzeczka, chwilę później wybija Jędrych.

Janiszewski pewnie wybija wrzutkę w pole karne.

Zamieszanie przed linią bramkową Loski, ale ten dobrze wybija piłkę, do której dobiegało dwóch zawodników GKS-u.

Faulowany Bergier, będzie szansa na dośrodkowanie w pole karne Niecieczy.

Kudła odbija mocne uderzenie po szybkiej akcji rywala.

Wrzutka w nasze pole karne, ale bez konkretnego adresata.

Żółta kartka dla Sebastiana Bergiera. Musimy uważać.

Wasielewski wybija piłkę, zaczniemy z autu.

Rzut rożny dla niecieczan.

Rywal wpadł w nasze pole karne, ale Kudła pewnie łapie strzał.

Złe uderzenie Nowakowskiego, zacznie Kudła.

Od razu groźnie Nieciecza. Rzut rożny dla gospodarzy.

Akcja GKS-u. Przerwane podanie Bergiera do Rogali w polu karnym.

Dombrovskyi za Ambrosiewicza i Nowakowski za Trubehę.

Wracamy, walcz GIEKSA!

• 45+7 min

• 45+5 min

Kontra GKS-u, strzał Błąda tuż obok słupka!

• 45+4 min

Czerwona kartka dla Oskara Repki. Faulował rywala w walce o piłkę i sędzia nie miał wątpliwości, co do swojej decyzji.

Dobry powrót Błąda pozwala zatrzymać szybką akcję rywala.

Faul na Jaroszku w polu karnym, zacznie Kudła.

Doliczone 4 minuty.

Jaroszek wybija piłkę głową.

Faul Janiszewskiego, Nieciecza będzie wrzucać w pole karne.

Jędrych wybija piłkę wrzucaną w pole karne.

Faulowany Branecki, żółta kartka dla Jędrycha.

Żółta kartka dla Radwańskiego za dyskusję z sędzią.

Teraz udany pressing rywala i aut na wysokości naszego pola karnego.

Udany pressing GKS-u, zaczniemy z autu na połowie rywala.

Groźne dośrodkowanie, ale zacznie z piątki Kudła.

Faul Wasielewskiego, szansa dla Niecieczy na dośrodkowanie.

Wrzutka w nasze pole karne. Trubeha uderza obok słupka. Gospodarze w ostatnich minutach aktywnie na naszej połowie.

Potężne zamieszanie w naszym polu karnym, ale wychodzimy obronną ręką po wybiciu piłki przez Rogalę.

Nasz napastnik wykorzystuje błąd defensywy i trafia w sytuacji sam na sam!

DWAAAA! SEBASTIAN BERGIER!

Groźne uderzenie sprzed pola karnego Ambrosiewicza. Piłka przelatuje obok słupka bramki Dawida Kudły.

Znów Shibata skutecznie oddala. Potem Nieciecza domagała się faulu na Trubesze, ale to on faulował Wasielewskiego w polu karnym.

Trubeha wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

Było uderzenie głową, ale Kudła kontrolował lot piłki.

Sędzia wskazał zagranie ręką Repki i kolejna szansa dla gospodarzy na dośrodkowanie w szesnastkę.

Shibata oddala zagrożenie.

Faul Kozubala, 30 metrów do naszej bramki.

Bergier blisko! Dobra akcja GKS-u i Loska z najwyższym trudem zatrzymuje strzał naszego napastnika.

Nasz obrońca doskonale wykorzystuje idealne podanie Kozubala.

GOOOOOL! JANISZEWSKI!

Faulowany Wasielewski, szansa na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Za wysoka wrzutka Ambrosiewicza.

Zacznie z piątki Kudła.

Rzut rożny dla gospodarzy.

Piłka w naszym polu karnym, Trubeha nie trafia w futbolówkę.

Rozpędzał się Bergier, dobry powrót Trubehy.

• Obie ekipy już na boisku, za moment rozpoczynamy mecz.

• Z uwagi na wykluczenie Martena Kuuska i Mateusza Marca, trener Rafał zmuszony był do zmian w składzie. Do pierwszej jedenastki wrócił Grzegorz Janiszewski, który zastąpił na środku obrony Oskara Repkę. Ten wrócił na swoją nominalną pozycję. Spotkanie 28. kolejki rozpoczynamy o godz. 18:00. Transmisja na platformie Polsat Box Go oraz w centrum meczowym STATSCORE.