Zmiana także w GKS-ie. Karbownik w miejsce Błąda.

• 74 min

Lorenc zmienił Dąbrowskiego a Kowalczyk Radaszkiewicza.

• 72 min

Błąd Jaroszka przy rozegraniu. Janczukowicz sam na sam z Kudłą. Bramkarz GKS-u ratuje naszemu obrońcy skórę łapiąc strzał.

• 70 min

Tym razem żółta kartka dla Repki.

• 70 min

Przerwa na wodę, jeden z piłkarzy ŁKS-u leży na murawie po starciu z Repką.

• 68 min

Oddalamy zagrożenie po wrzutce z prawego skrzydła.

• 67 min

Błąd przy wyrzucie z autu. Jeden z rywali próbował przelobować Kudłę, ale piłka ostatecznie nie leciała w światło bramki.

• 66 min

Kontra Błąd - Roginić. Ten drugi chciał odegrać, ale jako pierwszy do piłki dopadł obrońca.

• 65 min

Wszołek za Dankowskiego i Janczukowicz za Ibe-Tortiego.

• 64 min

Pirulo przewracał się w polu karnym po kontakcie z Repką. Nie ma mowy o rzucie karnym.

• 62 min

Żółta kartka dla Figla za przerwanie kontry.

• 62 min

Błąd z ostrego kąta prosto na bramkę Arndta, ale ten odbija uderzenie.

• 61 min

Klimczak wybija na rzut rożny w wyścigu ze Szwedzikiem.

Jędrych w boczną siatkę, było bardzo blisko!

Aj blisko! Roginić prawie dosięgnął piłki po podaniu Błąda. Rzut rożny dla GieKSy.

Bardzo nieudane uderzenie Michała Trąbki.

Żółta kartka dla sfrustrowanego Pirulo.

GOL! Adrian Błąd strzelał i po rykoszecie piłka wpada do siatki ŁKS-u.

Wracamy do gry, do boju GKS!

Kończymy pierwszą połowę.

Spadająca piłka przed pole karne. Figiel długo się nie zastanawiał i fantastycznie uderzył z pierwszej piłki.

GOOOOOL! RAFAŁ FIGIEL. PIĘKNE UDERZENIE!

Piłka spadała na nogi Roginicia, uprzedził go obrońca i GieKSa ma szansę z rzutu rożnego.

Wrzutka Błąda z lewej strony, niestety nad głowami wszystkich. Z piątki zacznie bramkarz gości.

Dobra akcja dwójkowa Rogali z Błądem, ten pierwszy podał po ziemi w pole karne, ale ŁKS wybił na aut.

Dwie próby dogrania, ale żadna nie przyniosła uderzenia na bramkę Arndta.

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla GKS-u.

Woźniak sprytnie w pole karne do Szwedzika, ale ten źle przyjął piłkę.

Żółta kartka dla Kelechukwu Ibe-Tortiego za faul na Arkadiuszu Woźniaku.

Ostatnie minuty to ataki GKS-u na połowie łodzian.

Dobra akcja GKS-u. Woźniak szukał w polu karnym Roginicia, ale dośrodkowanie nad głową Chorwata.

Dośrodkowanie na głowę Radaszkiewicza, ale dobrze przeszkadzał mu jeden z naszych środkowych defensorów.

Dobra akcja ŁKS-u. Strzał Pirulo sprzed szesnastki, ale na tyle skutecznie przeszkadzali mu nasi obrońcy, że uderzenie przeszło nad poprzeczką.

Dobra okazja gości, strzał nad spojeniem bramki GKS-u.

Rogala faulował Moreno, ŁKS z szansą na dośrodkowanie w pole karne.

A teraz nieudane dośrodkowanie Rogali po dobrym rozegraniu Figla.

Figiel szukał Woźniaka na skrzydle. Odrobinę za mocne podanie.

Ibe-Torti sprzed szesnastki, Kudła ze spokojem odprowadził piłkę wzrokiem.

Jeszcze jedna okazja ze stałego fragmentu po wybiciu Jędrycha.

Aktywny Ibe-Torti w polu karnym, zabieramy mu piłkę spod nóg. Potem akcja prawą stroną i Kołodziejski wybija na rzut rożny.

Strata Szwedzika w środku pola, ale potem nieudane podanie ŁKS-u do uciekającego napastnika.

Jaroszek ratuje nas przed stratą gola blokując uderzenie Ibe-Tortiego.

Bez zagrożenia, ale sprawdza się to, o czym mówiliśmy przed meczem - ŁKS naciska i chce jak najszybciej otworzyć wynik spotkania.

Dobrze Roginić odgrywał głową w pole karne do wbiegającego Szwedzika. Szybciej jednak zareagował Arndt.

Groźnie w naszym polu karnym. Zablokowany strał Ibe-Tortiego, a potem poprawka nad poprzeczką bramki Kudły.

Szwedzik dogrywał w pole karne do Repki, ten przegrał wyścig z obrońcą.

Na razie dużo niedokładności po obu stronach.

Faulowany Ibe-Torti, szansa dla ŁKS-u na dośrodkowanie w pole karne.

Kontratak ŁKS-u, ale zakończony złym podaniem i z piątki zacznie Kudła.

• Obie ekipy już na murawie. Za moment rozpoczynamy mecz 34. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• W składzie GieKSy doszło do jednej zmiany względem poprzedniego meczu. Z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzuje Filip Szymczak, co oznacza, że w pierwszej jedenastce zastąpi go Marko Roginić. Początek meczu o godz. 12:40!