• Maciążka (21)
  • Maciążka (76)

Medyk POLOmarket Konin:

GKS Katowice: Seweryn - Hajduk, Olszewska, Tkaczyk, Rybaczuk, Kłoda, Kozarzewska, Konkol, Turkiewicz, Bińkowska, Maciążka. Grały także: Klimek, Brzęczek, Grzegorczyk, Zając, Drąg, Krakowiak, Tuszyńska.

W drugim, wyjazdowym sparingu przed startem sezonu 2022/2023 piłkarki GKS-u Katowice mierzyły się z Medykiem POLOmarket Konin w miejscowości Kępno. Już po pierwszej połowie mieliśmy olbrzymie powody do zadowolenia ze skuteczności naszej drużyny: między 16 a 21 minutą meczu padły aż trzy gole dla GieKSy, z których dwa strzeliła Klaudia Maciążka, a jedno trafienie było autorstwa Amelii Bińkowskiej. W drugiej części meczu drużyna Medyka zanotowała honorowe trafienie, ale błyskawicznie spotkała się z naszą odpowiedzią i trzecim golem Maciążki.

W kolejnym sparingu, tym razem rozgrywanym w Katowicach, zmierzymy się z Rekordem Bielsko-Biała w sobotę 30 lipca o godzinie 16:00.