6-1

• Maciążka (81)

GKS Górnik Łęczna: Palińska (64. Zielińska) – Dyguś (60. Rżany), Górnicka, Zawadzka (64. Kazanowska), Zając (46. Niedbała), Siwińska (46. Ratajczyk), Grec (60. Kaczor), Hmirova (46. Rapacka), Zdunek (66. Osajkowska), Kamczyk (60. Głąb), Karczewska (64. Osińska).

GKS Katowice: Ludwiczak - Konkol, Buszewska, Tkaczyk, Turkiewicz, Maciążka, Koch, Kłoda, Łasicka, Kozak, Miłek oraz Dragunowicz, Hajduk, Vojtkova.

Piłkarki GieKSy tym razem na wyjeździe w Nowinach zmierzyły się sparingowo z aspirującym do mistrzowskiego tytułu Górnikiem Łęczna. Do przerwy podopieczne trenera Witolda Zająca przegrywały 0:1 po golu Małgorzaty Grec. W drugiej połowie rywalki były już znacznie skuteczniejsze. Jedyne trafienie dla drużyny z Katowic zanotowała Klaudia Maciążka w 81. minucie spotkania. Dla naszej drużyny zagrała Katerina Vojtkova, która obecnie trenuje z zespołem. Kolejny sparing GieKSa rozegra z TS ROW-em Rybnik 13 lutego.