• Koch (65)
  • Koch (82)

Resovia Rzeszów:

GKS Katowice: Ludwiczak - Tkaczyk, Hajduk, Konkol, Koch, Sykorova, Wróblewska, Parczewska, Stanović, Kozak, Sobkowicz. Grały także: Seweryn, Klimek, Kubaszek, Węcławek, Grzegorczyk.

W swoim drugim przedsezonowym sparingu, GKS Katowice na wyjeździe pokonał pierwszoligową Resovię Rzeszów 9:0. To druga tak wysoka wygrana podopiecznych trenera Witolda Zająca w okresie przygotowawczym. Strzelanie już w 7. minucie rozpoczęła Agata Sobkowicz, która po 21 minutach gry miała na koncie hat-trick.

Do przerwy GieKSa prowadziła 6:0. Strzelanie w 82. minucie zakończyła Karolina Koch, dla której była to druga bramka w tym meczu. Z dwoma trafieniami na liście strzelców również Dominika Sykorova. Kolejny sparing piłkarki rozegrają w Katowicach 1 lutego. Naszym rywalem będzie Górnik Łęczna.