1-1

• Buszewska (28)

TME SMS Łódź: Sowalska - Dragunowicz, Zubchyk, Konat, Kurzawa - Jarvie (65 Zbyrad), Achcińska, Grzybowska (80 Glinka) - Gąsieniec (70 Zieniewicz), Filipczak, Jedlińska. Trener Chojnacki

GKS Katowice: Ludwiczak - Konkol, Hajduk, Buszewska (46. Tkaczyk) - Sykorova (75. Węcławek), Parczewska, Wróblewska, Wojcik, Stanović - Kozak, Sobkowicz.

Piłkarki GKS-u Katowice w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Polski zremisowały z UKS-em SMS Łódź 1:1 i to oznacza, że kończą swój udział w rozgrywkach. Po porażce 0:3 na “Kolejarzu”, podopieczne Witolda Zająca do Łodzi jechały z naprawdę trudnym zadaniem. Wynik w 28. minucie otworzyła Zofia Buszewska. Jej strzał głową zaskoczył bramkarkę UKS-u i dał GieKSie nadzieję na odmianę losu tego dwumeczu.

To katowiczanki stwarzały więcej okazji i częściej były przy piłce. Niestety nie przekładało się to na kolejne gole. W drugiej połowie kontra gospodyń zakończona strzałem po dobitce zaskoczyła naszą defensywę. Łodzianki doprowadziły do remisu, co zapewniło im większy spokój. Taki wynik utrzymał się do końca i to niestety oznacza, że GieKSa żegna się z rozgrywkami Pucharu Polski.