• Wróblewska (66)
  • Wróblewska (90)

UKS Bielawianka Bielawa:

GKS Katowice: Ludwiczak - Konkol (46. Tkaczyk), Hajduk, Węcławek, Buszewska - Kubaszek, Parczewska, Wojcik, Stanović (75. Łąckiewicz-Oślizło) - Sobkowicz, Kozak (46. Wróblewska).

W 1/8 Pucharu Polski piłkarki GKS-u Katowice pewnie pokonały drugoligowy UKS Bielawiankę Bielawa. Był to ostatni mecz naszego zespołu w tym roku. Wynik w 15. minucie meczu otworzyła Nadja Stanović. Dziewięc minut później podwyższyła Kinga Kozak. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 2:0, a po powrocie na boisko nadal kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń.

Trzeciego gola w 51. minucie strzeliła Agata Sobkowicz. Ostatnie dwa trafienia były autorstwa Joanny Wróblewskiej. Co ciekawe, jedno z nich bezpośrednio z rzutu rożnego. Kolejne starcia rozgrywek Pucharu Polski już w przyszłym roku.