• Łąckiewicz-Oślizło (65)
  • Kozak (85)

AZS UJ Kraków:

GKS Katowice: Klimek - Konkol, Hajduk, Konieczna, Olszewska - Wojcik, Nosalik, Kozak - Tkaczyk (46. Nowak), Sobkowicz (90. Brzęczek), Łąckiewicz-Oślizło (88. Noras)

W pierwszym terminie mecz z drużyną AZS-u UJ Kraków nie mógł odbyć się z powodu zalanego boiska. Dziś w stolicy Małopolski nasze piłkarki dzięki zwycięstwu awansowały o kolejne miejsce w tabeli. Pozycja szósta w ostatecznym rozrachunku gwarantuje drużynie miejsce w grupie mistrzowskiej. To optymistyczna wiadomość zważając na fakt, że znajdujemy się na półmetku sezonu zasadnieczego.

Choć w pierwszej połowie spotkania żadnej bramki nie zobaczyliśmy, to w drugiej nasze zawodniczki uderzyły dwukrotnie. Pierwszy gol padł za sprawą niezawodnej Angeliny Łąckiewicz-Oślizło, która pewnie wykorzystała podanie Agaty Sobkowicz. Na pięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry kropkę nad "i" postawiła Kinga Kozak ustalając swoją bramką wynik tego spotkania na 2:0. Asystę przy tej bramcę zaliczyła Magdalena Wojcik. Był to już trzeci mecz naszego zespołu bez porażki. W przyszłą niedzielę będziemy mieć okazję przedłużyć tę serię. Do Katowic przyjdziedzie wtedy drużyna Medyka Konin.