3-0

AZS Wrocław:

GKS Katowice: Ludwiczak - Hajduk, Konieczna, Wojtas, Noras, Siwek, Kowalska, Nosalik, Kil, Łąckiewicz-Oślizło, Brzęczek. Grały także: Kopińska, Szczypka, Luty, Dec, Antkowiak, Matusik, Czekała.

Żeńska drużyna GKS-u Katowice przegrała w sparingowym teście z AZS-em Wrocław.

Po pokonaniu 3-ligowej Polonii Tychy aż 22:0, w sobotę podopieczne trenera Witolda Zająca zmierzyły się ze znacznie bardziej wymagającym rywalem. Wyjazdowe spotkanie z ekstraligowym AZS-em Wrocław skończyło się porażką 0:3. Trzeba jednak zaznaczyć, że zespół z Górnego Śląska testował w tym meczu nowe ustawienie. Wynik ustaliło kilka błędów w obronie. Katowiczanki mimo wszystko postawiły trudne warunki i dla gospodarzy to wcale nie była łatwa przeprawa.

Mecz odbył się w formacie 3 razy po 30 minut. W 13. minucie znakomitą szansę miała Natalia Nosalik po prostopadłym podaniu Marleny Hajduk. Niestety będąc sam na sam z bramkarką AZS-u, Nosalik trafiła tylko w słupek. W trakcie 90 minut goście stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji, ale zabrakło skutecznego wykończenia. Dla wrocławianek dwie bramki strzeliła Anita Turkiewicz. 10 lutego piłkarki GKS-u zagrają domowy sparing z Czarnymi Sosnowiec.