Dargfil Tomaszów Mazowiecki

0-0

Dargfil Tomaszów Mazowiecki:

GKS Katowice: Ludwiczak - Wojtas, Hajduk, Konieczna, Noras, Koch, Nosalik, Matusik, Wieczorek, Dec, Nowak. Grały także: Czekała, Luty, Struczewska

W meczu z zespołem z Tomaszowa Mazowieckiego drużyna trener Witolda Zająca miała utrudnione zadanie. Rywalki całym zespołem ustawiły się na swojej połowie i choć katowiczanki robiły wszystko by zagrozić bramce przeciwniczek, wszystkie akcje kończyły się niepowodzeniem. W drugiej części spotkania było podobnie, jednak Trójkolorowe stwarzały sobie więcej sytuacji do zdobycia gola.

W końcowych minutach meczu po prostopadłym zagraniu Karoliny Koch do bramki trafić mogła Karolina Dec, która znalazła się sam na sam z bramkarką rywalek, lecz piłka przeleciała obok słupka. Chwilę później Wiktoria Nowak miała swoją sytuację. Jednak, jak we wcześniejszej sytuacji, futbolówka minimalnie minęła bramkę. Pięć minut przed końcem spotkania groźny strzał na bramkę rywalek oddała Klaudia Matusik. Bramkarka wybiła piłkę przed siebie, którą przejęła Nowak, jednak jej strzał trafił w słupek. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Ostatni mecz kontrolny Trójkolorowe rozegrają w czwartek 17 sierpnia o godzinie 19:00. Spotkanie z ROW-em Rybnik rozegrane zostanie na boisku Kolejarz w Katowicach.