• Szwedzik (85)
4-1

LKS Goczałkowice-Zdrój

• (74)

GKS Katowice: Pierwsza połowa: Mrozek - Grychtolik, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Kiebzak, Figiel, Kościelniak, Urynowicz, Woźniak - Kozłowski. Druga połowa: Korczak - Wojciechowski, Janiszewski, Broda, Flak - Kurbiel, Gałecki, Błąd, Jaroszek, Sanocki - Szwedzik.

LKS Goczałkowice-Zdrój:

W swoim trzecim sparingu, drugim rozgrywanym na Kolejarzu, GKS Katowice podejmował trzecioligowy LKS Goczałkowice-Zdrój. W pierwszych minutach aktywny rywal zmusił katowiczan do gry długimi podaniami. Dobrze jednak zachowywaliśmy się w obronie, a w 12. minucie udało się zmusić rywala do błędu, z czego wyniknęła akcja zakończona golem niedawno pozyskanego Rafała Figla. Ten mógł dopisać do swojego dorobku gola numer dwa, gdy przymierzył ze stałego fragmentu, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca.

W pierwszej połowie więcej bramek nie padło, na drugą część GieKSa wróciła zupełnie inną jedenastką. W 51. minucie dokładne podanie na głowę otrzymał Michał Gałecki. Niepilnowany przez żadnego obrońcę wykończył precyzyjnym strzałem głową podwyższając prowadzenie GKS-u. Dokładnie 20 minut później na 3:0 strzałem od słupka trzeciego gola dla gospodarzy strzelił Piotr Kurbiel. Podrażnieni goście naciskali i w 74. minucie dopięli swego pokonując bramkarza GieKSy. Wynik przed końcem ustalił Patryk Szwedzik strzelając w okienko po kontrze przeprowadzonej prawą stroną.