Stadion Miejski , Katowice
Sparing

GKS Katowice

  • Wroński (5)
  • Wroński (10)
  • Kiebzak (51)
  • Błąd (53)
  • Rumin (65)
  • Kompanicki (85)
6-0

MFK Frydek-Mistek

GKS Katowice: Mrozek - Tabiś, Jędrych, Broda, Rogala - Błąd, Gałecki, Stefanowicz, Wroński, Kiebzak - Woźniak. Zagrali także: Piskorz, Poloczek, Skiba, Kompanicki, Michalski, Bronisławski, Rogalski, Dejmek, Janiszewski, Grychtolik, Rumin.

MFK Frydek-Mistek:

W środowym sparingu na Bukowej, GKS Katowice mierzył się z czeskim trzecioligowcem - MFK Frydek-Mistek. Już po zaledwie 10 minutach gospodarze prowadzili 2:0 po dwóch golach Łukasza Wrońskiego. Podopieczni trenera Rafała Góraka wyraźnie przeważali. Szanse na podwyższenie wyniku mieli Mateusz Broda i Arkadiusz Woźniak. W obu przypadkach uderzenia głową po stałym fragmencie mijały słupek bramki gości. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Arkadiusz Woźniak wyszedł sam na sam z bramkarzem. Szansy nie udało mu się jednak wykorzystać. 

W drugiej połowie sytuacja na boisku nie uległa zmianie, ale pojawiali się nowi zawodnicy. W 51. minucie błąd bramkarza wykorzystał Szymon Kiebzak. Zaledwie dwie minuty później podwyższył Adrian Błąd z najbliższej odległości. Przed końcem meczu gole strzelali jeszcze Adrian Błąd i Mateusz Kompanicki po szybkich akcjach prawą stroną. GieKSa zakończyła środowy sparing efektownym zwycięstwem. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy