Stadion Miejski , Katowice
Sparing

GKS Katowice

  • Wroński (5)
  • Wroński (10)
  • Kiebzak (51)
  • Błąd (53)
  • Rumin (65)
  • Kompanicki (85)
6-0

MFK Frydek-Mistek

GKS Katowice: Mrozek - Tabiś, Jędrych, Broda, Rogala - Błąd, Gałecki, Stefanowicz, Wroński, Kiebzak - Woźniak. Zagrali także: Piskorz, Poloczek, Skiba, Kompanicki, Michalski, Bronisławski, Rogalski, Dejmek, Janiszewski, Grychtolik, Rumin.

MFK Frydek-Mistek:

W środowym sparingu na Bukowej, GKS Katowice mierzył się z czeskim trzecioligowcem - MFK Frydek-Mistek. Już po zaledwie 10 minutach gospodarze prowadzili 2:0 po dwóch golach Łukasza Wrońskiego. Podopieczni trenera Rafała Góraka wyraźnie przeważali. Szanse na podwyższenie wyniku mieli Mateusz Broda i Arkadiusz Woźniak. W obu przypadkach uderzenia głową po stałym fragmencie mijały słupek bramki gości. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Arkadiusz Woźniak wyszedł sam na sam z bramkarzem. Szansy nie udało mu się jednak wykorzystać. 

W drugiej połowie sytuacja na boisku nie uległa zmianie, ale pojawiali się nowi zawodnicy. W 51. minucie błąd bramkarza wykorzystał Szymon Kiebzak. Zaledwie dwie minuty później podwyższył Adrian Błąd z najbliższej odległości. Przed końcem meczu gole strzelali jeszcze Adrian Błąd i Mateusz Kompanicki po szybkich akcjach prawą stroną. GieKSa zakończyła środowy sparing efektownym zwycięstwem. 

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy