Opole
Sparing

Odra Opole

  • Skrzypczak (20)
  • Błanik (89)
2-1

GKS Katowice

  • Śpiączka (38)

Odra Opole: Krysiak - Brusiło, Baranowski, Szota, Winiarczyk, Mikinic, Czyżycki, Niziołek, Janus, Skrzypczak, Martin Gomez. Zagrali także: Szromnik, Baranowski, Żemło, Dudu, Błanik, Moder, Trojak, Bonecki, Urynowicz.

GKS Katowice: Pawełek - Jędrych, Anon, Śpiączka, Bronisławski, Puchacz, Lisowski, Habusta, Wawrzyniak, Dejmek, Poczobut. Zagrali także: Frankowski, Rzonca, Mączyński, Bład, Piesio, Tabiś, Frańczak, Grychtolik, Woźniak, Rumin.

W ostatnim sparingu przed wylotem do Turcji, GKS Katowice na wyjeździe zmierzył się z Odrą Opole. Lepiej spotkanie otworzyli gospodarze. Po mocnym dośrodkowaniu w pole karne Szymon Skrzypczak dołożył nogę i otworzył wynik. GieKSa zaczęła jednak naciskać i w 38. minucie przełożyło się to na bramkę Bartosza Śpiączki, który wykorzystał dobre podanie od Bartka Poczobuta. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie. 

W drugiej połowie trener Dariusz Dudek wprowadził na boisko dziesięciu nowych graczy. W 70. minucie Arkadiusz Woźniak mógł strzelić drugą bramkę, ale jego strzał głową odbił się od poprzeczki. Katowiczanie aż do 89 minuty skutecznie powstrzymywali ataki rywala. Po jednej z kontr Dawid Błanik zmieścił piłkę tuż obok słupka bramki Szymona Frankowskiego. Gościom nie udało się już doprowadzić do remisu.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy