Zmiany kadrowe w GKS-ie Katowice

04.06.2018 15:24

W GKS-ie Katowice zapadły pierwsze decyzje personalne po zakończeniu sezonu 2017/18.

W zakończonych w niedzielę rozgrywkach Nice 1 ligi GieKSa znalazła się na 5. miejscu w tabeli. Klub rozpoczyna budowę drużyny na kolejne sezony. W związku z tym zapadły pierwsze decyzje personalne dotyczące składu kadry.

Informujemy, że GKS nie przedłuży wygasających kontraktów Patryka Procka, Macieja Wierzbickiego, Tomasza Mokwy, Tomasza Foszmańczyka i Bartłomieja Kalinkowskiego. Po okresie wypożyczeń do swoich macierzystych klubów wracają Kamil Słaby i Oktawian Skrzecz. Z GKS-em żegna się także Andreja Prokić, który związał się umową z innym klubem.

Już wcześniej zapadła decyzja o tym, że nie zostaną przedłużone kontrakty Armina Cerimagicia, Wojciecha Kędziory i Dawida Plizgi. Wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał Grzegorz Goncerz.

- W nowym sezonie GKS ma walczyć o najwyższe cele. Po dokonaniu weryfikacji zawodników m.in. pod kątem planowanego systemu gry, zdecydowaliśmy się na głęboką przebudowę zespołu. Podjęliśmy już pierwsze decyzje o pożegnaniu niektórych zawodników. W najbliższym czasie zapadną kolejne decyzje personalne. Oczywiście, priorytetem pozostaje dla nas praca nad wzmocnieniem drużyny. Prowadzimy intensywne rozmowy z kandydatami do gry w GKS-ie – podkreśla Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy.

Wszystkim zawodnikom odchodzącym z GKS-u życzymy powodzenia w dalszych karierach. Przypominamy, że GieKSa rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu 21 czerwca.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy