Przegrali jedną bramką

17.05.2017 20:45

W meczu IV ligi rezerwy GKS-u Katowice przegrały na boisku Podlesianki z Szombierkami Bytom 0:1.

Katowiczanie mieli kilka sytuacji, by w pierwszej połowie objąć prowadzenie i tym samym zadać decydujący cios. Niestety dla nich, zawiodła skuteczność. Na domiar złego Trójkolorowi stracili bramkę w 28. minucie po jednej z kontr i musieli odrabiać straty. Mimo usilnych starań, by doprowadzić przynajmniej do remisu, ta sztuka im się nie udała i dali sobie odebrać na własnym terenie trzy punkty.

Po przegranej w środowy wieczór trener Adrian Napierała tak opisał to, co wydarzyło się w derbowym starciu z bytomianami. - Mogliśmy objąć prowadzenie w kilku dogodnych sytuacjach, jednak to zespół Szombierek wyprowadził skuteczną kontrę i strzelił pierwszy bramkę. Mecz był wyrównany i wydaje mi się, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis - podkreślał szkoleniowiec Napierała.

GKS II Katowice - Szombierki Bytom 0:1 (0:1)

GKS II: Abramowicz, Frańczak (60. Długosz), Słota, Duda, Jaromin, Sapała (62. Kraczyński), Wołkowicz (46. Nowak), Grosiak Małecki, Szołtys (63. Taska), Suszek.