Piłkarki GKS-u poznały sparingowych rywali

08.01.2018 15:06

Zimowe rozluźnienie kończy się także dla piłkarek GKS-u Katowice. Zespół trenera Witolda Zająca w poniedziałek 15 stycznia wznawia treningi.

Runda jesienna była dla piłkarek bardzo udana. Po ośmiu meczach pierwszej ligi kobiet, GieKSa zajmuje 1. miejsce z dorobkiem 19 punktów. Tuż za nią jest Praga Warszawa z jednym oczkiem mniej, co zapowiada ciekawą rywalizację w rundzie rewanżowej. Przygotowania do niej katowiczanki rozpoczną 15 stycznia. Natomiast pierwszy sparing rozegrają wraz z początkiem kolejnego miesiąca. 

W lutym rywalami zespołu z Górnego Śląska będą trzy ekipy ekstraligi. Na start wyjazdowy mecz z AZS-em Wrocław 3 lutego. To właśnie z tą drużyną GieKSa w listopadzie ubiegłego roku przegrała rywalizację o ćwierćfinał Pucharu Polski. Tydzień później (10.02) starcie z Czarnymi Sosnowiec, czyli trzecim zespołem ekstraligi. Miesiąc piłkarki zamkną spotkaniem z Mitechem Żywiec.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej, katowiczanki czekają jeszcze mecze kontrolne z drugoligowymi Rekordem Bielsko-Biała (3.03) i ROW-em Rybnik (17.03). Natomiast 24 marca GKS wznowi rozgrywki ligowe wyjazdowym spotkaniem z Rolnikiem B. Głogówek. Pełen terminarz zeńskiej GieKSy znajdziecie TUTAJ

Plan przygotowań: 

15 stycznia - wznowienie treningów
3 lutego - sparing z AZS-em Wrocław
10 lutego - sparing z Czarni Sosnowiec
24 lutego - sparing z Mitech Żywiec
3 marca - sparing z Rekord Bielsko-Biała
17 marca - sparing z ROW-em Rybnik

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy