Najlepsi w Piłkarskim Crossie Przy Bukowej

16.09.2017 11:30

W piątek odbyła się trzecia edycja biegu Piłkarski Cross Przy Bukowej.

Wieczorna edycja biegu „Piłkarski Cross przy Bukowej” cieszyła się dużym zainteresowaniem biegaczy. W biegu głównym, który liczył 6,4 km, a trasa wiodła ścieżkami Parku Śląskiego, wystartował 73 dorosłych. Dzieci, które startowały w dwóch kategoriach, także licznie stanęły na starcie biegu. Łącznie w biegach na 200 i 400 metrów wystartowało 39 młodych zawodników.

Jako pierwszy na mecie pojawił się Adam Jamiński, który trasę pokonał w 21 minut i 59 sekund. Tuż za nim przybiegł Maciej Zięcina (00:23:15). Na ostatnim stopniu podium stanął Piotr Rzepka, który bieg ukończył z czasem 00:23:26.

Wśród pań najlepsza była Katarzyna Krym. Trasę pokonała w 28 minut i 4 sekundy. Druga wśród kobiet na metę dobiegła Barbara Nenko z czasem 00:29:15. Trzecie miejsce zajęła Agnieszka Pałyga (00:30:35).

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizującej bieg Akademii Piłkarskiej "Młoda GieKSa"