Karnety i bilety na GKS. Nowy system sprzedaży!

29.06.2018 10:37

GKS Katowice uruchomił sprzedaż karnetów i biletów na rundę jesienną Fortuna 1 ligi. Sprzedaż odbywa się m.in. poprzez zupełnie nowy system biletowy wielosekcyjnej GieKSy.

Nowy system, dostępny na stronie bilety.gkskatowice.eu, wprowadza szereg udogodnień dla kibiców. Najważniejsze z nich to jego przejrzystość, gwarantująca intuicyjną obsługę oraz stworzenie możliwości zakupu w jednym miejscu biletów lub karnetów na wszystkie sekcje GieKSy. – Dotychczasowe Karty Kibica zachowują ważność. Od teraz umożliwią jednak wejście na spotkania wszystkich sekcji, co będzie stanowiło duże ułatwienie. Ujednolicenie systemu sprawi, że Klub np. będzie mógł wprowadzić promocje polegające na tworzeniu pakietów na kilka meczów różnych sekcji. Co ważne, nowy system umożliwi przy zakupie wejściówki otrzymanie biletu kolekcjonerskiego. W najbliższym czasie przygotujemy więc dla kibiców taką możliwość – podkreśla Martyna Szewczyk, kierowniczka Działu Ticketingu GKS-u.

Bardzo ważna zmiana w sprzedaży internetowej to także udostępnienie możliwości zapłaty poprzez system PayU. Dzięki nowemu systemowi kibice zyskają więcej możliwości zarządzania swoimi wejściówkami przez internet np. dokonania zmiany miejsca na stadionie na wybrany mecz po zakupie karnetu.

UWAGA! Nowy system wymaga od użytkowników rejestracji. Można to zrobić poprzez e-mail lub konto na Facebooku. Istnieje także opcja zakupu w systemie jako „gość”.

W nowym systemie już teraz można zakupić karnety na jesienne mecze piłkarzy GieKSy. W nadchodzącej rundzie nasz zespół rozegra aż 11 spotkań przy Bukowej. Ceny karnetów indywidualnych wynoszą: 90 zł („Blaszok”) i 135 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (45 zł) oraz rodzinne (180 zł). Co ważne, od nowego sezonu ulgi przysługują nie tylko seniorom powyżej 65 lat i dzieciom, ale także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Szczegółowe ceny znajdziecie TUTAJ. Dodajmy, że karnety na sektor 3 Trybuny Głównej mogą zakupić ci kibice, którzy posiadali je w poprzedniej rundzie.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy