Kamiński i Zejdler na dłużej w GieKSie

20.04.2017 15:04

Dwaj zawodnicy GKS-u Katowice Mateusz Kamiński i Łukasz Zejdler zostaną dłużej przy Bukowej.

W czwartek nowy, dwuletni kontrakt podpisał obrońca Mateusz Kamiński. Katowicki stoper jest podporą Trójkolorowej obrony, czego konsekwencją była nowa umowa. – Cieszymy się, że Mateusz zostaje z nami na dłużej. To ważna część bloku defensywnego drużyny i jest nam miło, że będzie w klubie przez kolejne dwa sezony – wyjaśnia Dariusz Motała, menedżer sekcji piłkarskiej GieKSy.

Wicekapitan zespołu przy Bukowej występuje od marca 2009 i od tego czasu rozegrał z herbem GKS-u na piersi blisko 200 spotkań! Z katowickim klubem wiąże jednak także spore nadzieje na przyszłość i wierzy, że misja awansu do ekstraklasy - także z jego udziałem - zakończy się powodzeniem. – Na pewno jestem w klubie już długo i z tego się cieszę, ale jeszcze bardziej z tego, że zasłużyłem na zaufanie zarządu i sztabu szkoleniowego. Dziękuję za to i liczę, że cel jaki mamy do zrealizowania, spełni się i w czerwcu będziemy wszyscy szczęśliwi – podkreśla Mateusz Kamiński.

To nie koniec dobrych wiadomości. W związku z tym, że pomocnik Łukasz Zejdler rozegrał w tym sezonie wymaganą ilość meczów w barwach GieKSy, jego umowa z katowickim klubem uległa automatycznemu przedłużeniu o rok. Oznacza to, że będzie występował przy Bukowej co najmniej do czerwca 2018 roku.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy