GKS - MKS [WSZYSTKO O MECZU]

19.05.2017 14:14

W meczu 32. kolejki Nice 1 Ligi GKS Katowice zmierzy się na własnym stadionie z MKS-em Kluczbork. Początek meczu w sobotę o 18:00.

Drużyna z Kluczborka przegraną ze Stomilem Olsztyn w poprzedniej kolejce pożegnała się z Nice 1 Ligą. Kluczborscy zawodnicy mimo spadku walczą jednak o swoją przyszłość i na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, więc katowiczan czeka w sobotni wieczór trudne zadanie. Nikt nie da im za darmo kompletu punktów.

Zespół z Bukowej chce odbudować się przed własną publicznością i wrócić do walki w ścisłej czołówce. Aby zachować szansę na uplasowanie się na drugim miejscu, podopieczni trenera Jerzego Brzęczka muszą nie tylko wygrać w sobotę, ale i liczyć na korzystne rezultaty innych spotkań. GieKSiarze nie składają broni tylko chcą do końca wygrywać, jednak trójkolorowy los nie jest już tylko w ich rękach. Zostały trzy kolejki i nikt przy B1 nie odpuści.

Na korzyść GieKSiarzy przed sobotnim spotkaniem przemawia fakt, że kluczborkowianie nie wygrali w tym sezonie na wyjeździe. Odnotowali cztery remisy i jedenaście porażek. Katowiczanie natomiast wygrali w lidze z MKS-em cztery ostatnie spotkania i u siebie są niepokonani przez biało-niebieskich od sezonu 2009/2010.

Obie ekipy spotykały się w przeszłości ligowej siedmiokrotnie. Katowiczanie cieszyli się cztery razy ze zwycięstwa, w tym ostatnio z wygranej 2:0 w rundzie jesiennej. Natomiast ekipa z Kluczborka może pochwalić się trzema zwycięstwami.

Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia naszych relacji „na żywo” na stronie oficjalnej www.gkskatowice.eu oraz profilach GKS-u na Facebooku i Twitterze, a także do skorzystania z naszej relacji SMS

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy