Szczecin
16 kolejka, Ekstraliga

Olimpia Szczecin

  • Sirant (45)
1-4

GKS Katowice

  • Nosalik (49)
  • Koch (53)
  • Kozak (73)
  • Kozak (75)

Olimpia Szczecin: Klimek - Konkol, Hajduk, Konieczna (88. Wojtas), Olszewska, Koch, Nosalik, Kozak (76. Wojcik), Tkaczyk (63. Szczypka), Sobkowicz (70. Brzęczek), Łąckiewicz-Oślizło (85. Nowak).

GKS Katowice:

Piłkarki GKS-u Katowice w ramach 16. kolejki Ekstraligi zagrały z Olimpią Szczecin. Był to najdłuższy wyjazd naszej drużyny w sezonie. Obie drużyny liczą się w walce o najlepszą szóstkę, dlatego spotkanie zapowiadało się interesująco. Pierwsza bramka padła w 45. minucie. Piłkarki Olimpii wykorzystały zamieszanie w polu karnym i otworzyły wynik po strzale Olgi Sirant.

GieKSa w drugiej połowie potrzebowała znacznie więcej akcji na połowie rywala. Jak nasze piłkarki poradziły sobie z zadaniem? Koncertowo, bo strzeliły aż cztery bramki całkowicie dominując drugie 45 minut. Dwa gole zapisała na swoje konto Kinga Kozak i po jednym trafieniu dołożyły Natalia Nosalik oraz Karolina Koch. To bardzo ważne zwycięstwo GKS-u. 

Już w sobotę 16 marca dziewczyny na Bukowej zagrają z SMS-em Łódź. To kolejny pojedynek za 6 punktów w kontekście walki o najlepszą szóstkę Ekstraligi. Spotkanie o 15:30 na Bukowej. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy! 

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy