4-1

• Sobkowicz (70)

Czarni Antrans Sosnowiec:

GKS Katowice: Ludwiczak - Olszewska, Hajduk, Konieczna, Szczypka (60. Konkol) - Nosalik (84. Tkaczyk), Wróblewska (70. Wojcik), Kozak - Nowak (37. Noras), Sobkowicz, Łąckiewicz-Oślizło

Kilka dni temu poznaliśmy rywala, z którym przyjdzie nam mierzyć się w następnej rundzie Pucharu Polski. Będą nimi zawodniczki Czarnych Sosnowiec, z którymi dziś nasz zespół walczył w meczu wyjazdowym o ligowe punkty. Drużyna z Sosnowca zajmująca drugie miejsce, co oznaczało, że nasze piłkarki czeka trudne wyzwanie.

Mecz ostatecznie nie potoczył się po naszej myśli. Już w pierwszej odsłonie spotkania rywalki zdołały zdobyć aż 3 bramki. Strzelały je kolejno Joanna Operskalska, Patricia Fiszerova oraz Dżesika Jaszek. Zatem przed drugą częścią spotkania sytuacja naszych piłkarek była bardzo skomplikowana. W 70. minucie po bramce Agaty Sobkowicz nadzieje na poprawę rezultatu na moment powróciły. Niestety pięć minut później gola dla gospodarzy ponownie zdobyła Dżesika Jaszek i ustaliła wynik tego spotkania na 4:1.

Następny mecz drużyny kobiet odbędzie się 24 października w Katowicach, a rywalem naszych piłkarek będzie zespół AZS-u Biała Podlaska.