UKS SMS II Łódź

• Bergier (53)

GKS Katowice: GKS: Ludwiczak (75. Antkowiak) - Wojtas (70. Brzęczek), Luty, Konieczna, Wieczorek (75. Czekała) - Kowalska, Nosalik, Łąckiewicz-Oślizło - Kil, Matusik (46. Dec), Nowak (60. Noras).

UKS SMS II Łódź:

Worek z bramkami w meczu pucharowym otworzyła Natalia Nosalik, która strzałem z dystansu pokonała bramkarkę gości. Trzy minuty później ta sama zawodniczka trafiła na 2:0. Marlena Konieczna wykonywała rzut rożny, a Nosalik wykorzystała zamieszanie w polu karnym i z bliskiej odległości wpakowała piłkę do bramki. W 23. minucie gry Nikol Wojtas zdecydowała się na strzał z okolicy 30. metra i podwyższyła wynik spotkania na 3:0. Chwilę później do bramki trafić mogła Klaudia Matusik, jednak będąc w sytuacji sam na sam z bramkarką rywalek, trafiła w słupek. W ostatniej akcji pierwszej części spotkania Angelina Łąckiewicz-Oślizła mogła strzelić na 4:0, jednak tak jak w przypadku sytuacji Matusik – futbolówka odbiła się o słupek.

W 51. minucie w polu karnym sfaulowana została Oliwia Kil. Do futbolówki podeszła Marlena Konieczna i strzałem z jedenastego metra pokonała bramkarkę z Łodzi. Kilka minut później SMS wykorzystał błąd obrony GKS-u i Jessica Ludwiczak musiała wyciągać piłkę z siatki. W 56. minucie Wiktoria Nowak, która znalazła się w sytuacji sam na sam z bramkarką rywalek, podwyższyła wynik meczu. Niespełna dziesięć minut później Aleksandra Noras trafiła na 6:1. Wynik spotkania w 67. minucie gry strzałem z 30. metrów ustaliła Angelina Łąckiewicz-Oślizlo.

Zwycięstwo piłkarek GKS-u Katowice z SMS-em II Łódź dało Trójkolorowym awans do 1/8 Pucharu Polski. Tam na katowiczanki czeka już ekstraligowy AZS Wrocław.