Miedź Legnica

• Bożić (75)
1-0

Miedź Legnica: Smołuch - Zieliński, Osyra, Bożić, Adu - Augustyniak, Marquitos, Forsell - Łobodziński, Bartulović, Piasecki. W 2 połowie wystąpili: Kapsa - Zielinski, Perez, Bożić, Stasiak - Purzycki, Santana, Gargula - Bartkowiak, Gardzielewicz, Piasecki.

GKS Katowice: Abramowicz - Kamiński, Midzierski, Klemenz, - Frańczak, Kuliński, Kalinkowski, Zejdler, Prokić, Słomka - Goncerz. W 2 połowie wystąpili: Nowak - Mokwa, Kamiński, Waleńcik, Mączyński - Skrzecz, Cerimagić, Poczobut, Plizga, Błąd - Kędziora.

Miedź Legnica była ostatnim rywalem GKS-u Katowice w rundzie jesiennej. Wówczas GieKSa wygrała na Bukowej 1:0. Tym razem zespoły zmierzyły się w starciu sparingowym. Mimo charakteru meczu, pierwsza połowa była bardzo ostra. W 38. minucie drugą żółtą, w efekcie czerwoną kartkę zobaczył obrońca legniczan - Frank Adu. Sędzia zdecydował się na taką decyzję po jego mocnym faulu na Lukasie Klemenzie. Jeszcze przed przerwą żółte kartki otrzymali Tomislav Bożić z Miedzi oraz wspomniany Klemenz. Pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowo, ale ze wskazaniem na gospodarzy, którzy częściej stwarzali zagrożenie pod bramką Mateusza Abramowicza.

W drugiej połowie na boisku pojawilło się wielu nowych zawodników. Inicjatywa ciągle należała do Miedzi. W 75. minucie Bożić wykorzystał miejsce przed szesnastką i pięknym strzałem pokonał bramkarza GKS-u. Warto zaznaczyć, że swój pierwszy mecz w koszulce GieKSy rozegrał Bartłomiej Poczobut, zaledwie dzień po podpisaniu kontraktu. Wynik nie zmienił się już do końca meczu.

To był ostatni sparing GieKSy przed wylotem do Turcji. Kolejne mecze zespół Jacka Paszulewicza rozegra w Side.